دیکشنری شیمی آنلاین +

دیکشنری شیمی آنلاین +

این اپلیکیشن با کیمیکال پلاس ادغام شد
استفاده از سایت های پر کاربرد از طریق باز کردن مرورگر گوشی یا تبلت، تایپ آدرس اینترنتی و یا جستجوی یک سایت با استفاده از مرورگر، اگر نیاز هر روزمان باشد کاری خسته کننده و وقت گیر است به همین دلیل است که سایت های پر کاربرد مثل شبکه های اجتماعی یا سرویس دهنده گان ایمیل، اپلیکیشن مخصوص خود را می سازند تا کاربر با فشار بر روی یک آیکون و بدون نیاز به تایپ آدرس یا جستجوی آن سایت، به راحتی صفحه ی مورد نظر خود را باز کند.

برای یک دانشجوی شیمی استفاده از دیکشنری شیمی، واژه نامه یا موتور جستجوی تخصصی شیمی یا علمی، همچنین سایت های شیمی ممکن است نیاز هر روز باشد که به دلایلی که ذکر شد انجام این کار خسته کننده است. که در این برنامه سعی کرده ایم این مشکل را برای شما آسان کنیم.

این برنامه شامل چند دیکشنری آنلاین، واژه نامه شیمی، جداول تناوبی آنلاین و موتورهای جستجوی شیمی و سایت های شیمی ایرانی و خارجی می باشد. اگرچه این برنامه آنلاین است و برای استفاده نیاز به اینترنت دارد ولی صفحه های باز شده را در خود ذخیره می کند تا کاربر در حالت آفلاین بتواند آن ها را مرور کند. اگر سایت مفیدی در زمینه ی شیمی می شناسید که در این برنامه نیامده معرفی کنید تا در ویرایش های بعدی اضافه شود. همچنین هرگونه پیشنهاد، انتقاد یا اشکال احتمالی برنامه را با ما در میان گذارید.

این برنامه را که با اشاره و همکاری دانشجویان شیمی تهیه کرده ام به همه ی اساتید و دانشجویان شیمی پیشکش می نمایم.

با سپاس ویژه از ع-افشاری به خاطر ایده ی واژه نامه

سرچشمه های این برنامه در قسمت درباره آورده شده است.

تصاویر بیشتر در کیان دروید

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*