شرایط انتشار در کیمیکال

شرایط انتشار در کیمیکال

دوستان و همكاران شیمیست

با سلام
سایت kimical.ir با هدف غنی تر کردن مطالب مفید شیمی به زبان پارسی، بستری برای انتشار آثار شما عزیزان برای علاقه مندان و پژوهشگران در حوزه ی شیمی می باشد.

در وب سایت شیمی کیمیکال، علاوه بر این که مطالب ارسال می کنید به نام شما منتشر می شود، تگ شده تا با جستجوی نام شما در اینترنت مطلب ارسالی در گوگل ایندکس شود.

از نكات قابل ذكر جهت انتشار مطالب ارسالی:

۱. لطفآ مطالب ارسالی کامل نو بوده و از کپی کردن مطالب موجود در اینترنت بپرهیزید.(مطالبی که از وب سایت های دیگر کپی شده باشد منتشر نمی شود)

۲. مطالب ارسالی در دو فرمت word و pdf به ایمیل
kian34@gmail.com
ارسال شود.

۳. همچنین نام و فامیل و رشته و مدرک تحصیلی خود را جهت درج در سایت ارسال فرمایید.

۴. درصورتی که مطلب ارسالی شما ترجمه از زبان های دیگر است و یا از تصاویر موجود در اینترنت استفاده کرده اید لینک و نام سرچشمه ها (منابع) را ذکر نمایید.

۵. در صورتی که مایل به فروش مطلب ارسالی خود در زمینه ی شیمی هستید بخشی از آن را در سایت کیمیکال منتشر کنید و در پایان ، ایمیل خود را درج نمایید تا خریدار از آن طریق با شما مستقیمآ تماس گرفته با آن وارد مذاکره شوید. بدیهی است سایت کمیکال هیچ گونه مسئولیتی در این باره نمی پذیرد. اما در دیده شدن نوشته ی شما از همه ی ابزار استفاده می کند.

۶- در صورتی که حداقل سه پست در سایت کیمیکال ارسال کنید به نام شما یک دسته (category)ساخته می شود. یعنی شما یک لینک اختصاصی خواهید داشت تا با باز کردن آن فقط مطالب منتشر شده به نام شما نمایش داده شود.

۷- همچنین اگر رزومه ی خودتان را در کیمیکال بخش رزومه ها ارسال کرده باشید زیر هر پستی که در کیمیکال منتشر می کنید رزومه ی شما درج می شود با این کار در جستجوی گوگل بهتر دیده می شوید.

با سپاس از خانم فهیمه کریمی کار شناس ارشد شیمی معدنی

2 نظر

  1. محمد حسین نجاتی

    با سلام .سایت بسیار مفیدی خواهد بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*